Artykuły

CCTV

Akademia Małego Polaka

Cel: Akademia Małego Polaka została założona przez Stowarzysznie Rodziców poszukujących silniejszych więzi z tym co polskie i z myślą właśnie o tych najmłodszych. Nasz cel to nie tylko propagowanie bilingualizmu wśród dzieci o polskich korzeniach i kształcenie wszechstronnego sposobu postrzegania świata, ale również nauka przez zabawę, gry, konkursy i imprezy szkolne/pozaszkolne w radosnej atmosferze.

Rodzinny Dzień Zabaw otwierający pierwszy rok szkolny w Akademii Wiedzy i Zabawy HELLO.

Drodzy Rodzice!

W sobotę tj. 03 października 2015r. odbędzie się Rodzinny Dzień Zabaw otwierający pierwszy rok szkolny w Akademii Wiedzy i Zabawy HELLO.
Impreza odbędzie się ST LUKE'S METHODIST CHURCH CENTRE/PRE-SCHOOL City Way, Rochester, Kent ME1 2BQ , rozpocznie się o godz. 10.00 i zakończy 12.00. W tym dniu nie pobieramy opłat za zajęcia, ale dzieci muszą pozostawać przez cały czas pod opieką rodziców lub opiekunów.

Witamy w Akademii Wiedzy i Zabawy HELLO!

Serdecznie zapraszamy Ciebie i Twoje dziecko do Akademii Wiedzy i Zabawy HELLO w Maidstone i Rochester, w hrabstwie Kent.
 Dołącz do nas i odkryj wielką przygodę z językiem polskim w naszej akademii.
A wszystko to w bezpiecznym miesjcu za bagatela kilka funtów na godzinę, w zamian za edukację, zabawę i szereg atrakcji pod pieczą wykształconej, wykwalifikowanej, doświadczonej i przeszkolonej do pracy z dziećmi kadry.

Zapraszamy!

 

Grupa teatralna w Maidstone

Polska Szkoła w Maidstone ogłasza nabór do grupy teatralnej dla dzieci w wieku od 7 do 14 lat. Planowany czas zajęć: sobota, godz. 11:30 – 12:30. Przewidywany koszt: ok. Ł4. Minimalna ilość uczestników – 10 osób.

 

 Wszystkich chętnych i zainteresowanych prosi się o kierowanie zgłoszeń do p. Joanny Karpiuk–Mochol do końca marca. e-mail: janakarpiuk@gmail.com

Polskie szkoły sobotnie w Kent

  Głównym celem Polskich Szkół jest pielęgnowanie języka, kultury oraz tradycji polskich.
W polskich szkołach sobotnich dzieci uczą się w zależności od wieku, pisać , czytać, poznają polskie tradycje i zwyczaje, uczą się również polskich piosenek i wierszy.
  Organizowane są tam różnego rodzaju imprezy okolicznościowe np. z okazji Świąt Bożego Narodzenia, Wielkanocy czy Andrzejek, jak również wyjazdy do teatru.
Ambasador RP w Londynie wyjaśnia że warto, aby polskie dzieci na Wyspach uczyły się języka ojczystego.

Zajęcia z logopedą dla dzieci

 

   Ponieważ sporo rodziców zgłaszało się do naszej szkoły z prośbą o spotkanie z logopedą postanowiłam zorganizowac takie spotkanie . Być może rodziny z waszych miejscowości i szkół będą chciały skorzystać z takiego spotkania .

Harcerstwo ZHP

Szanowni Rodzice,


 Jest mi niezwykle miło zaprosić Państwa dziecko do uczestnictwa w HARCERSTWIE ZHP. Chciałbym przybliżyć Państwu ideę ruchu harcerskiego i rozpocząć wspólną przygodę.

 Jesteśmy częścią Związku Harcerstwa Polskiego. Jako organizacja pożytku publicznego działająca na terenie całej Wielkiej Brytanii działamy na rzecz wszechstronnego rozwoju młodego człowieka - na płaszczyznach intelektualnej, społecznej, duchowej, emocjonalnej i fizycznej.

Losowa firma

Christina K Bridal Boutique
Bridal gowns and accessories. Suknie slubne i dodatki.
Lokalizacja: Maidstone
Szczegóły firmy

Ostatnie ogłoszenia

Tlumacz Przysiegly - Kent i cale UK
TŁUMACZ PRZYSIĘGŁY Oferuję: - tłumaczenie przysięgłe (z pieczęcią) - honorowane w UK i PL - tłumaczenia certyfikowane Pom...
Szczegóły ogłoszenia
KURSY I SZKOLENIA - UPRAWNIENIE NA : CSCS – CPCS – IPAF – NPORS – CPC 35H – NVQ LEVEL 1 DO 6. MASZYNY BUDOWLANE KOPARKI WYWROTKI
Chcesz odmienić swoją sytuację materialną i zaczac zarabiac od £16/h do £28/h? Kursy, jakie organizujemy? CSCS – CPCS – IP...
Lokalizacja: Wellingborough
Szczegóły ogłoszenia
littlefeet
Oferujemy sesje dziecięce, okazyjne, rodzinne i ciążowe! wspaniałe zdjęcia noworodków, maluszków i starszych dzieci. sesje komu...
Szczegóły ogłoszenia

Komentarze

Generowanie strony [s]: 0.0670

Nawigacja

Nasza społeczność